Слухай онлайн
Економіка

Упродовж І півріччя СБУ у Львівській області перевірила 50 підприємств на предмет законності зберігання ними валютних коштів за межами України

Протягом першого півріччя 2006 року управлінням CБУ у Львівській області здійснено понад 50 перевірок підприємств, які займаються зовнішньо-економічною діяльністю, на предмет законності зберігання ними валютних коштів за межами України – повідомляє Урядовий портал.
Після їх завершення у відповідний підрозділ міністерства економіки, згідно із Законом “Про зовнішньо-економічну діяльність, УСБУ вже направлено подання щодо застосування спеціальних санкцій (йдеться про заборону зовнішньо-економічної діяльності) стосовно фірм, зареєстрованих у США, Англії, Німеччині, які незаконно зберігають валюту львівських підприємств на своїх рахунках. Одне подання вже розглянуто і до іноземної компанії застосовано спеціальну санкцію – встановлено заборону на зовнішньо-економічну діяльність на території України. Також під час перевірок співробітниками УСБУ було вжито заходи, у результаті яких з-за кордону повернуто майже 2 млн грн у валюті.
Разом з тим, за існуючою в УСБУ у Львівській області інформацією, на закордонних рахунках перебуває понад 70 млн грн, які належать львівським фірмам і які повинні повернутися в Україну, в тому числі у вигляді різноманітних товарів та валютних коштів. Враховуючи, що на Львівщині зареєстровано близько 7 тис. підприємств, які мають право співпрацювати з іноземними стуртурами, з метою виявлення та унеможливлення порушень при здійсненні зовнішньо-економічної діяльності планується збільшити кількість перевірок.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");