Слухай онлайн
Cуспільство

Упродовж вихідних прикордонники ЗРУ виявили контрабанду м’яса, «анаболіків» та коштовного каміння

3 лютого у пункті пропуску «Краковець» було припинено спробу ввозу в Україну забороненого товару — 4208 кілограмів м’ясопродуктів та 571 кілограм маринованих грибів вилучили у громадянина України. Товар знайшли під час контролю під піноблоками у багажному відділенні мікроавтобуса «Фіат – Дукато». Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі ЗРУ ДПСУ.
 На залізничній станції «Вадул – Сирет» під час прикордонно-митного оформлення потягу №59 сполученням Москва-Софія в одному з вагонів виявлено препарати для нарощування м’язів, так звані «анаболіки». Понад 14 тисяч таблеток знаходилися у міжстелевому просторі вагону. Власники товару не зголосилися.
4 лютого у пункті пропуску «Рава-Руська» на виїзд на прикордонно-митне оформлення прибув громадянин України на автомобілі „Крайслер 300С” 2006 року випуску. Під час огляду транспортного засобу в бардачку салону автомобіля та сумочці, серед документів виявлено 210 штук необроблених камінців вагою 12,6 грама. Камінці громадянинУкраїни намагався приховати шляхом недекларування(в ході усного опитування та письмового декларування, дана особа заявила про відсутність будь-якого товару). Товар вилучено та передано на склад митниці згідно з протоколом про порушення митних правил.   Сума оцінки товару буде проведена додатково після експертизи. Транспортний засіб марки „Крайслер 300С” вилучено та передано на склад митниці до рішення розгляду справи в суді, оцінка буде проведена додатково.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ