Слухай онлайн
Політика

Уряд Канади попросили про санкції проти керівництва України

Канадська Група сприяння демократії в Україні звернулася до уряду з проханням застосувати санкції проти керівництва України. Про це йдеться у відкритому листі групи на адресу міністра фінансів Канади, повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми просимо Канаду разом із іншими західними демократіями застосувати Міжнародні стандарти боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму проти представників українського режиму, який підпадає під положення цих стандартів", - йдеться в листі.

"Це стосується більшості, якщо не всіх, представників найвищого ешелону у президентській адміністрації, судової і законодавчої систем", – зазначають ініціатори.

"Наприклад, прибуток бізнесу сина президента Олександра Януковича цього року склав тисячу відсотків", – підкреслюють у групі сприяння демократії в Україні.

У листі наголошується, що "стан демократії в Україні викликає занепокоєння і потребує всілякої підтримки".

"Наша неспроможність відповісти на злодіяння режиму Януковича лише заохочує його і президента Росії Володимира Путіна. Ми просимо Канаду вийти за рамки слів. Пане міністре, ми просимо вас вжити заходів: для цього наявні всі механізми", – резюмується у листі до міністра фінансів Канади.

Як відомо, США прямо попередили українську владу про покарання в разі нових спроб силового розв'язання ситуації з Євромайданом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ