Слухай онлайн
Політика

Уряд України та Уряд Японії підпишуть угоду щодо надання гранту для закупівлі обладнання НСТУ

Як повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Уряд дозволив підписати угоду з Урядом Японії щодо надання гранту для закупівлі обладнання ПАТ НСТУ.

Уряд ухвалив розпорядження про підписання Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Японії щодо надання Уряду України гранту на закупівлю спеціального обладнання для публічного акціонерного товариства ʺНаціональна суспільна телерадіокомпанія Україниʺ. Також цим документом затверджено узгоджений протокол щодо процедурних деталей та протокол обговорення стосовно протидії корупції до зазначеної Угоди.

Проект  розпорядження розроблено Держкомтелерадіо за власною ініціативою. Його підставою стала підписана ще 2004 року міжурядова Угода з Японією про технічне співробітництво та грантову допомогу, яка ратифікована Законом України від 01.07.2004 № 1969-IV.

У рамках цієї Угоди впроваджується проект міжнародної технічної допомоги ʺПроект розвитку потенціалу суспільного мовника в Україніʺ. Донором проекту є Японське агентство міжнародного співробітництва ʺДжайкаʺ, реципієнтом – публічне акціонерне товариство ʺНаціональна суспільна телерадіокомпанія Україниʺ, виконавцем ʺЕй Ейч Кей Інкʺ, бенефіціаром – Держкомтелерадіо.

У 2018 році в ході реалізації Проекту передбачалося отримання телевізійного обладнання,  яке було заплановано передати ПАТ ʺНСТУʺ в користування згідно з планом закупівлі товарів, робіт і послуг, що мали придбаватися за кошти міжнародної технічної допомоги в 2017 році. Проте через скорочення бюджету японське агентство міжнародного співробітництва ʺДжайкаʺ повідомило, що не зможе надати технічне обладнання і запропонувало альтернативний варіант надання обладнання шляхом процедури отримання грантової допомоги від Уряду Японії.

У свою чергу Посольство Японії в Україні надіслало Держкомтелерадіо проект Обміну нотами в рамках Японської грантової допомоги ʺПрограма економічного та соціального розвитку для погодження та підписання Угодиʺ.

Обладнання, яке після підписання Угоди отримає ПАТ ʺНСТУʺ, надасть суспільному мовнику можливість перейти на мовлення в HD-якості, що відповідає європейській та світовій технічній якості передачі телевізійного сигналу. Це сприятиме розвитку Суспільного мовлення в Україні.

Уряд уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра  економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва підписати зазначені Угоду, Узгоджений протокол та Протокол.

Відповідальним за їхнє  виконання визначено ПАТ  ʺНаціональна суспільна телерадіокомпанія Україниʺ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");