Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Уряди Литви і Німеччини та Червоний Хрест допоможуть розбудувати у Львові центр UNBROKEN

Сьогодні в межах Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні підписали меморандум, відповідно до якого Литовський уряд виділить 5,6 млн євро, Червоний хрест – 2,5 млн євро, а уряд Німеччини надасть дороговартісне обладнання для реабілітації.

Йдеться про реабілітаційний центр UNBROKEN у Брюховичах, повідомляють в ЛМР. 

«Завершуємо Берлінську конференцію з відновлення України добрими новинами. Тепер можемо сказати офіційно – фандрейзингова кампанія на реконструкцію центру реабілітації в Брюховичах з добудовою двох нових будівель завершена.

Сьогодні в рамках форуму підписали чотиристоронній меморандум між Товариством Червоного Хреста, проєктною агенцією Уряду Литви, Першим Медичним обʼєднанням та міською радою Львова.

Литовський уряд виділить 5,6 мільйонів євро, Червоний хрест – 2,5 мільйонів євро. А також Уряд Німеччини надасть дороговартісне обладнання для реабілітації, в рамках нашої попередньої співпраці.

Сьогодні ми потребуємо більше можливостей та місць для якісної реабілітації наших військових. Тому ця підтримка – це великий внесок у майбутнє наших ветеранів та всіх українців, які постраждали від російської агресії.

Підсумовуючи, хочу сказати, що Берлінська конференція для нас видалась дуже вдалою. Це спільна праця багатьох людей з багатьох країн світу, але результати вражаючі. Дякую всім за підтримку та організацію платформи для налагодження співпраці. Такі вчинки дуже чітко показують, хто залишається на світлій стороні», – повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ