Слухай онлайн
Економіка

Усі наші реформи відбуваються в контексті євроінтеграції України, - Янукович

Президент України Віктор Янукович високо оцінює роль Всесвітнього економічного форуму як майданчика для обговорення найбільш актуальних проблем сучасного світу. Про це він заявив під час зустрічі із засновником ВЕФ Клаусом Швабом, повідомляє прес-служба глави держави.

«Виклики, які дає нам цей час, - непрості, і на них треба шукати достойну відповідь. Створення відповідних умов дозволяє почути позиції партнерів, подивитися на короткострокову перспективу і спланувати стратегію в різних напрямках», - сказав Президент.

Глава держави вкотре наголосив на незмінності стратегічного курсу України на інтеграцію до європейської спільноти. «Всі реформи, які ми здійснюємо, відбуваються під кутом євроінтеграції. Це гармонізація українського законодавства до європейського, всебічний комплексний підхід до глобальних реформ - велика робота, яка в Україні за 20 років незалежності не проводилася», - сказав В.Янукович.

Безумовно, додав Президент, йдеться про непросту роботу, під час реалізації якої Україна долає певні перешкоди. «Наші наміри рішучі, є політична воля, і ми впевнено йдемо цим шляхом», - підкреслив він.

Зі свого боку засновник ВЕФ висловив упевненість, що під керівництвом Віктора Януковича Україна досягне прогресу у своїх євроінтеграційних прагненнях.

К.Шваб запевнив, що ВЕФ буде продовжувати співпрацю з Україною та підтримувати її євроінтеграційні кроки.

Засновник ВЕФ додав, що знає про зусилля України, спрямовані на підтримку добросусідських відносин з усіма державами. Він висловив упевненість, що Україна може відігравати важливу роль у європейському регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ