Слухай онлайн
Економіка

Уваров готовий до суду із ТзОВ „Медіа-Вест”

Екс-міський голова міста Винники Сергій Уваров, власник ТзОВ „Компанія „Данило Галицький” готовий до вирішення конфлікту із ТзОВ „Медіа-Вест” у судовому порядку. Про це він повідомив у коментарі „Гал-info”.
„У нас із підприємством ТзОВ „Медіа-Вест” спільний заїзд до підприємств, який знаходиться у власності нашої фірми. ТзОВ „Компанія” Данило Галицький” за 130 тисяч гривень зробило ремонт дорожнього полотна. Ми хотіли по-партнерськи, по-братськи поділити видатки навпіл, але партнери по території відмовились”, – сказав Сергій Уваров.
Нагадаємо, як розповів „Гал-іnfо” представник ТзОВ „Медіа-Вест” Андрій Кмита, „у 2005 році під час приватизації будівлі, де розташовано підприємство „Компанія „Данило Галицький”, не було погоджено межі і незаконно приватизовано ділянку дороги, яку у 2003 році було надано нашому підприємству. На генеральному плані території ТзОВ „Медіа-Вест” чітко виділено межі дороги. За проїзд по ній підприємство Сергія Уварова вимагає 25 тисяч гривень. Ця сума спочатку становила 100 тисяч, потім була зменшена до 40 тисяч. Ця сума не відповідає вартості робіт по відновленню дорожнього полотна до підприємства. Тепер ТзОВ"Компанія "Данило Галицький" погоджується на 25 тисяч готівкою. Ми проти такого способу вирішення конфлікту, оскільки Уваров відмовляється провести дану операцію по перерахунку”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ