Слухай онлайн
Cуспільство

В День пам’яті жертв Голокосту Янукович закликав до толерантності

Президент України Віктор Янукович звернувся до українців з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту. Про це повідомила прес-служба глави держави.

«Дорогі співвітчизники!

За рішенням Організації Об'єднаних Націй щороку 27 січня світ відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Нелюдська ідеологія нацистів, побудована на біологічній ненависті та послужливій лженауці, люта ксенофобія призвели до неосяжної за масштабами катастрофи – масового знищення людей за національною ознакою.

Під час Другої світової війни страшна трагедія охопила Україну, яка внаслідок Голокосту втратила багато сотень тисяч своїх громадян єврейської національності.

Восени цього року на державному рівні ми відзначатимемо скорботну дату – 70-ті роковини звірячого знищення людей у Бабиному Яру, пом'янемо невинно убієнних та вшануємо українців, які часто ціною власного життя рятували своїх співвітчизників від неминучої смерті.

Тривожить, що сьогодні, через багато десятків років після розгрому фашизму, подекуди у світі піднімає голову його страшна примара, переслідуючи людей за релігійною чи расовою ознакою.

Пам'ять про мільйони безневинних жертв спонукає нас робити все можливе задля недопущення в українському суспільстві будь-яких проявів антисемітизму, ксенофобії, расизму та нетерпимості.

Віддаючи данину пам'яті жертвам нацизму, закликаємо усіх людей доброї волі до порозуміння, взаємної поваги і толерантності», – зазначено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ