Слухай онлайн
Cуспільство

В ЛМР повідомили коли приватний транспорт зможе заїхати до вокзалу на Двірцевій

Як повідомив заступник міського голови Львова Геннадій Васьків, до 14 серпня планується завершення ремонтних робіт проїзду навколо скверу і приватний транспорт зможе доїжджати до приміщення вокзалу на площі Двірцевій.
Фото: Олена Ляхович, Гал-інфо

"Сьогодні вимушені були провести виїзну нараду на території площі залізничного вокзалу, яка реконструюється, у зв'язку з тим, що багато приватного транспорту заїжджає на територію автостанції, яка не передбачена для приватного транспорту, порушуючи ПДР і створюючи проблеми для громадського транспорту, трамваїв та автобусів.

Хочу проінформувати всіх, що до кінця наступного тижня ми підсилимо роботи і закінчимо ту частину куди зможе заїжджати приватний транспорт. Це дасть можливість безпосередньо заїжджати на територію вокзалу. Потерпіть, не перешкоджайте громадському транспорту, за тиждень це зміниться.

Також інформую, що на цей тиждень ми домовились з патрульною поліцією, що будуть поставлені додаткові пости, які будуть штрафувати порушників правил дорожнього руху. Тому давайте з розумінням відноситись до тих речей, які робимо з вами спільно. Давайте розбудовувати наше місто", - зокрема повідомив Геннадій Васьків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ