Слухай онлайн
Cуспільство

В міській раді розробляють документ, який заборонить перевозити пасажирів вантажними „Мерседесами”

Нові положення, які регулюватимуть роботу міського пасажирського транспорту, розробляються нині у Львівській міській раді. Як розповів у розмові з кореспондентом „Гал-info” голова комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку Львівської міської ради Василь Попович, документ розробляє міське управління транспорту. Інженерна комісія подала свої зауваження до нього, а остаточний варіант документа розглядатиметься на її засіданні після закінченні в міській раді бюджетного процесу.
За словами Поповича, документ задекларує обов’язкову вимогу щодо видачі квитків пасажирам маршрутки, він також остаточно заборонить перевозити пасажирів транспортом, переробленим з вантажних мікроавтобусів, закріпить переваги для роботи в місті профільним підприємствам, тобто таким, які мають свою автобазу та свої маршрутки тощо. Також будуть прийняті нові положення про тендерний комітет з вибору перевізника, які відрегулює роботу комітету, зроблять її більш прозорою, – запевняє депутат.
Документ буде винесений на сесію Львівської міської ради одразу після закінчення бюджетного процесу, тобто, приблизно через два тижні.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ