Слухай онлайн
Спорт

В SportMaster розказали, як вибрати чоловічі кросівки за видом спорту

Сьогодні кросівки не лише спортивне взуття. Завдяки своїй зручності та функціональності цей вид взуття обирають на кожен день. Але не всі кросівки можна використовувати для тренувань. Спеціалісти магазину SportMaster розказали, які кросівки бувають і як їх вибирати за видом спорту.

Які кросівки бувають

Кросівки можна умовно розділити на:

  • повсякденне взуття;
  • взуття для тренувань;
  • професійне взуття (для спортсменів).

Головні характеристики, на які необхідно звертати увагу купуючи чоловічі кросівки: це розмір та зручність. Кросівки мають щільно «сидіти» на нозі, і якщо вони будуть використовуватись для занять спортом, то не можна купляти взуття на півсантиметра більше, ніж потрібно. Адже у виготовлені спортивного взуття використовується безліч технологій  для амортизації, підтримки стопи тощо, і при невідповідності розміру технологія просто не буде працювати.

Як вибирати кросівки

Для занять спортом краще купляти кросівки, які найбільше відповідають виду та ступеню навантаження на стопу.

Кросівки бувають:

  • для бігу;
  • для волейболу;
  • для баскетболу;
  • для легкої атлетики;
  • для важкої атлетики;
  • для бойових мистецтв;
  • для фітнесу.

Головне правило вибору: необхідно змоделювати тренування, щоб зрозуміти, яке навантаження може бути травмуючим, яку частину стопи та від чого необхідно захистити.

Бігові кросівки мають щільно сидіти на нозі, мати м'яку підошву та гарну амортизацію, адже під час бігу найчастіше страждають коліна від ударів об асфальт або грунт.

Для баскетболу чи волейболу краще всього купляти кросівки з підошвою, яка має гарне зчеплення з підлогою та захист на підошві від стрибків.

Кросівки для фітнесу мають бути легкими та непомітними, щоб не обмежувати рухи під час тренувань. Деякі сучасні моделі мають спеціальні устілки, які запам'ятовують форму стопи.

При виборі взуття для тренувань важливо вибирати кросівки гарної якості з натуральних матеріалів, які пропускають повітря та не накопичують вологу. В магазині SportMaster представлені чоловічі кросівки від провідних світових брендів, які можна обрати за допомогою пошукових фільтрів за видом спорту, брендом, сезоном, матеріалом, ціною, розміром та кольором. В каталозі магазину представлено більше ніж 200 сучасних моделей чоловічих кросівок.

В магазині є можливість купити товар за знижкою, а також відфільтрувати моделі за популярністю. Товар можна забрати у вибраному магазині або замовити доставку при замовленні на суму більшу ніж 1990 грн. Доставка «Новою поштою» безкоштовна.

Фото: Depositphotos

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ