Слухай онлайн
Cуспільство

В суботу у Львові відбудуться змагання з бігу на 73 км — будуть ситуативні обмеження руху на дорогах

Як інформує прес-служба ЛМР, 11 травня Львів приймає перший в Україні міський ультра-трейл — Lviv Ultra-Trail. Змагання є унікальними, оскільки лише близько 20 міст в світі приймають подібні змагання, а також це найдовша дистанція, яка буде проводитись в місті.

Вже наступного року організатори обіцяють рекордні 123 км — Львів може стати першим містом в Європі, яке буде приймати трейл у форматі Ultra XL (більше 100 км). Львівська міська рада надає фінансову підтримку заходу в сумі 150 000 грн.

Lviv Ultra-Trail — це перший трейл поза межами гір в Україні, який дозволяє учасникам взяти участь в Ultra-Trail du Mont Blanc (престижні змагання, які мають статус неофіційного чемпіонату світу).

В забігу братимуть участь більше 300 спортсменів з різних куточків країни, в тому числі іноземці з більше, ніж 12 країн.

Змагання пройдуть в місті, в паркових зонах. Старт та фініш відбудеться на площі Ринок. Всі спортсмени матимуть можливість побачити панораму міста з Високого замку, відчути національний колорит Шевченківського гаю, насолодитись чистим повітрям Великого лісу та побачити цікаві нетуристисні куточки стародавнього міста.

Атлети матимуть можливість пробігти одну з чотирьох дистанцій на вибір — 9 км, 23 км, 42 км і найдовшу 73 км. Всі маршрути сертифіковані ITRA (Міжнародна асоціація трейлранінгу) і отримали відповідні бали.

Після завершення змагань на всіх учасників чекає експрес-реабілітація у вигляді масажу від центру фізичної реабілітації Innovo, крафтове пиво Pravda Beer Theatre, медалі, футболки. На переможців чекатимуть призи від компанії Compressport, Nutrixxion, Gorgany, Зерновита, Eleven, Garmin і медичний пакет послуг від American Medical Centre.

Організатори: ГО «Львівський трейловий клуб» Lviv Trail Running Club за підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради, громадської організації «Еволюція суспільства» та благодійного фонду «Еволюція суспільства», ЛОО «Українське товариство охорони пам'яток історії та культури», Галицького авіаційного історико-технічного товариства, Львівської торгово-промислової палати та під патронатом Міжнародної асоціації трейлранінгу (ITRA).

Ще однією родзинкою змагань є те, що організатори мінімізували перекриття вулиць і воно здійснюється ситуативно протягом короткого часу, що не створить перешкод у русі. Організатори рекомендують водіям планувати завчасно своє пересування по місту альтернативним маршрутом, враховуючи графік перекриття.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");