Слухай онлайн
Cуспільство

В Сихівському районі Львові обговорять транспортні проблеми

Cьогодні, о 19:15 біля в сквері біля кінотеатру Довженка, сихівчани обговорюватимуть шляхи вирішення проблеми із неякісним громадським транспортом, постійними заторами в мікрорайоні.

Захід організовує громадська організація «За Якісний Транспорт», це вже буде четверта зустріч в рамках проекту «Зробимо Львів комфортним містом для життя». Організатори планують до кінця літа провести до 30 зібрань активних мешканців. На меті цих зустрічей є обговорення актуальних проблем і пропозицій, які надходять до громадської організації чи не щодня і через публічний діалог напрацьовувати шляхи покращення ситуації в місті.

Член і засновник громадської організації «За Якісний Транспорт», Святослав Товстига проаналізував всі пропозиції які надходили до ГО, порівняв їх з пропускною спроможністю вулиць, планами розвитку Сихівського району і узагальнив наступні актуальні проблеми, які планується обговорити: 

1.Створення виділених смуг громадського транспорту по проспекті Червоної Калини, вул. Сихівська. 

2.Встановлення табла прогнозування часу прибуття громадського транспорту на зупинках, що знаходяться на вул. Сихівській і проспекті Червоної Калини і на кінцевій зупинці трамвайного маршруту №8 на пл. Соборній; 

3.Облаштування зупинок у відповідності до чинного законодавства, а саме: щоб вони були освітлені; протяжність посадкового майданчика і павільйонна зупинки відповідала кількості прибуттів і відправлень автобусів; графіки руху автобусів були розміщені в павільйоні зупинки; 

4. Запуск автобусів великої вмістимості на маршрут 32;

5. Корегування автобусних маршрутів: 4а, 11, 13, 19, 32, 37, 47а.

6. Зміни в організації дорожнього руху в межах коригування дії циклу світлофорних об’єктів на проспекті Червоної Калини. 

Закликаємо бути активними і приймати участь в публічних обговореннях, разом змінимо Львів на краще.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");