Слухай онлайн
Здоров'я  |  Кримінал

За 5 років телефонізована група «медиків» продала хворим «крейди» на 30 млн грн

Генпрокуратура спільно з Нацполіцією ліквідовали злочинну організацію, учасники якої упродовж 5 років ошукали понад 1200 постраждалих на загальну суму більше як 30 млн грн. Про це повідомили в ГПУ

За процесуального керівництва Генеральної прокуратури України підрозділами Нацполіції України 21.12.2017 проведено широкомасштабну операцію, під час якої за участі близько 500 правоохоронців одночасно проведено 100 обшуків у 7 містах країни.

Під час операції ліквідовано злочинну організацію, яка упродовж 5 років ошукувала довірливих громадян переважно з числа одиноких громадян похилого віку.

Так, учасники злочинної організації, використовуючи виключно телефонний зв'язок, вводили в оману потерпілих шляхом повідомлення їм неправдивих відомостей про існування та діяльність на території України неіснуючих державних медичних установ, в котрих нібито працюють лікарі, у тому числі запрошені з інших країн. Потерпілим пропонували придбати за значні суми коштів неіснуючі лікарські засоби від різноманітних захворювань, у тому числі вигаданих шахраями після псевдодіагностики. При цьому фактично потерпілим особам реалізовувались дешеві вітчизняні лікарські засоби, з яких було попередньо видалено відповідне маркування, чи дешеві біологічно активні домішки, які взагалі не є лікарськими засобами.

Вжитими правоохоронними органами заходами затримано лідера злочинної організації та його вище керівництво (всього 10 осіб), а також вилучено майно та грошові кошти на загальну суму понад 5 млн грн.

Слід зауважити, що впродовж діяльності вказаної злочинної організації її учасниками ошукано понад 1200 потерпілих на загальну суму більше 30 млн грн.

Наразі досудове розслідування триває, встановлюються інші учасники злочинної організації та повний перелік ошуканих ними осіб.

Довідково: санкція інкримінованих підозрюваним статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...