Слухай онлайн
Політика

В Україні може з’явитися партія, що «об’єднає владу і виробника»

«УНП, як одна з найбільших правоцентристських партій, у відповідності з політичним рішенням з`їзду про об`єднання правих партій, розпочала переговори із найбільш близькими за ідеологічними позиціями – «Нашою Україною», «За Україну!», Народним Рухом України та іншими», - заявив народний депутат України, лідер Української народної партії Юрій Костенко.

Так політик прокоментував інформацію ЗМІ щодо переговорів про об`єднання в єдину партію між «Фронтом змін», «Громадянською позицією», Європейською партією України та партією «Собор».

Політик нагадав, що «УНП вважає базою для об`єднання саме ідеологічну складову».

«Сьогодні є історичний запит на формування правої політики в Україні, оскільки за 20 років так званих соціально-ліберальних реформ доходи держбюджету впали до найнижчого рівня в Європі через відсутність малого та середнього бізнесу», - констатував Костенко.

За його словами, «в державі, яка стала найбільшим донором іноземних економік через засилля на внутрішньому ринку до 80% іноземних товарів, царює хронічне безробіття».

«Змінити політику на користь національного виробника та інтересу можна лише через створення правої більшості у парламенті та уряді, які формуватимуть відповідну державну та урядову політику», - наголосив Костенко.

За його словами, «оскільки УНП не здатна вирішити це завдання самотужки, то проводить переговори про створення правої партії не «під вождя» чи соціальні протести, а під серйозну, інколи навіть непопулярну, програму реформ країни».

Права партія, на думку Костенка, «має об`єднати виробника та владу для створення потужної української економіки, формування середнього класу через мале та середнє підприємництво, захисту національного інтересу у міждержавних стосунках».

«От які завдання на нинішньому етапі розвитку держави має виконати об`єднання правих партій, з якими проводить переговори УНП», - констатував політик, повідомляє прес-служба УНП.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ