Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

В Україні проходить Міжнародний конгрес родини під патронатом Глави УГКЦ

9 травня 2006 року у Києві під патронатом Блаженнішого Любомира, Верховного Архієпископа Києво-Галицького, розпочався ХХІІ Міжнародний конгрес родини — повідомляє прес-секретаріат глави УГКЦ. Він триватиме до 11 травня 2006 року. Активну участь у роботі конгресу беруть представники християнських Церков, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України, громадські організації України і Всесвітні та Європейські організації у справах сім'ї.

Під час конгресу заступник міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк прочитала вітальний лист для учасників конгресу від Президента України Віктора Ющенка. У листі Президент України, зокрема, з сумом констатує, що одвічні цінності — добро, турбота, повага — відходять сьогодні на другий план, поступаючись місцем скороминущим спокусам. Тому при цій нагоді Віктор Ющенко запевнив, що робитиме все, щоб питання розвитку і збереження сім'ї було серед основних пріоритетів державної політики.
«Кожен українець має плекати своє генеалогічне дерево — знати дідів-прадідів, дбати про наступні покоління», — наголосив у листі Президент України.
Відтак Високопреосвященний Владика Іван Юркович, Апостольський Нунцій в Україні, прочитав лист привітання, який на адресу Блаженнішого Любомира, за дорученням Святішого Отця Бенедикта XVI, Папи Римського, написав Анджело Кардинал Содано, Державний Секретар Ватикану. У листі Кардинал Содано пише, що Святіший Отець «бажає сердечно привітати представників церковної та світської влади, доповідачів і всіх учасників та побажати, щоб ця зустріч стала джерелом міркувань, здатних з усією яскравістю показати значимість, як сьогодні, так і в майбутньому, тієї ролі, яку відіграє сім'я згідно із задумом Творця, який стосується усього людства».
Тоді учасників конгресу особисто привітали Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ, та Святіший Патріарх Філарет, Предстоятель УПЦ КП, а також було прочитано привітання від Блаженнішого Митрополита Володимира, Предстоятеля УПЦ. Із словами побажання виступила також дружина Президента України Катерина Ющенко, голова наглядової ради благодійного фонду «Україна 3000».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...