Слухай онлайн
Cуспільство

В Україні розпочався Тиждень молитов за єдність християн

В Україні розпочався Тиждень молитов. 20 січня 2008 року у храмі Святого Василія Великого у Києві відбулося відкриття Тижня молитов за єдність християн, яке очолив Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ. З Предстоятелем УГКЦ у спільній молитві взяли участь: Архиєпископ Іван Юркович, Апостольський нунцій в Україні, Владика Діонісій (Ляхович), Куріальний єпископ (УГКЦ), Владика Віталій Скомаровський, Єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії (РКЦ в Україні), духовенство Римо-Католицької Церкви, зокрема представники із Кракова та Варшави та священики УГКЦ. Слово до зібраних людей сказав єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко. Він зокрема наголосив на важливості молитви у нашому житті і особливо підкреслив, що всі ми йдемо і заносимо свої молитви до одного Господа Ісуса Христа. Про це «Гал-info» повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.
Після проповіді представники різних конфесій зачитали молитви, підготовані Світовою радою Церков і Папською радою для справ єдності між християнами. На завершення слово мав Блаженніший Любомир. Глава УГКЦ, дякуючи учасникам молитви, наголосив, що молитва є найпотужнішим і дієвим засобом у справі повернення християн до первісної єдності. Відтак промовець запросив усіх учасників до спільної молитви, якої навчив нас Ісус Христос: «Отче наш…». Тоді всі спільно помолилися Господню молитву.
«Ми дуже раді, що відбулося відкриття Тижня молитов у нашій Церкві. Маємо надію, що це дасть поштовх для спільної молитви не тільки цього тижні, а й на весь рік. Особисто радіємо, що послідовники Христа, молячись спільно, показують світові, що християнство має силу і бажання працювати для єдності Церков та разом свідчити приналежність до одного і того самого Бога», – розповів д-р Ігор Шабан, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ