Слухай онлайн
Здоров'я

В Україні тимчасово заборонили деякі ліки через підозру фальсифікації

Державна служба України з лікарських засобів тимчасово заборонила обіг деяких серій «Флюколда», «Сігана» і «Фестала» індійського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає кореспондент Укрінформу.

«Держлікслужба України спільно зі Слідчим відділом Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області проводить роботу щодо випадку викриття діяльності у Київській області підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих лікарських засобів та виявлення підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів. За цим фактом Держлікслужба України тимчасово заборонила обіг деяких підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів», - йдеться у повідомленні. 

Зокрема, заборона стосується таблеток «Флюколд-N» серії FN-455, з маркуванням виробника «Наброс Фарма Пвт. Лтд.» (Індія), таблеток «Сіган» серії DSO01308 з маркуванням виробника «Дженом Біотек Пвт. Лтд.» (Індія), драже  «Фестал» серії 3312172 з маркуванням виробника «Авентіс Фарма Лімітед», (Індія).

Крім того, Держлікслужба повідомляє, що згідно з інформацією ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», заборонена серія лікзасобів «Фестал» на територію України не ввозилася і не пройшла державний контроль якості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ