Слухай онлайн
Здоров'я

У ЗСУ 166 хворих на COVID-19

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19. Станом на 10.00 27 червня в Збройних Силах України хворіє 166 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
Фото: Держприкордонслужба

Про це повідомляє Командування медичних сил ЗСУ у Facebook.

Всього за час пандемії одужало – 302 осіб, летальних випадків – 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 576 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 178 осіб.

За минулу добу зареєстровано 21 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
З них у Закладах охорони здоров’я перебуває на лікуванні 13 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр “ГВКГ” – 4 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 5 військовослужбовців, Рівненський військовий госпіталь – 3 військовослужбовця та Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 8 осіб (Київська область - 3 військовослужбовця і 1 працівник ЗС України, Львівська – 2 військовослужбовців, Дніпропетровська – 1 військовослужбовець та Харківська – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");