Слухай онлайн
Cуспільство

В Україну прибула голова Парламентської асамблеї Ради Європи

Голова Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер прибула в Україну. В аеропорту її зустрів перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій.

«Розповів про ситуацію в Україні і трагедію під Волновахою. Пані Брассер висловила співчуття українському народу», – написав Парубій у Facebook.

Протягом дводенного візиту Анн Брассер планує зустрітися з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом та іншими високопосадовцями.

Візит голови Парламентської асамблеї Ради Європи відбувається напередодні січневої частини сесії ПАРЄ, під час якої запланований розгляд доповіді щодо гуманітарної ситуації з українськими біженцями та переміщеними особами.

Одним з важливих питань порядку денного сесії буде перегляд повноважень делегації Росії в ПАРЄ. Від квітня 2014 року російська делегація не має права голосу в цій міжнародній організації – через підтримку російськими депутатами дій щодо окупації й анексії Криму Москвою.

Голова російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Олексій Пушков у листопаді заявив, що Росія не погодиться працювати в ПАРЄ доти, поки проти нею діють санкції Заходу.

Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ