Слухай онлайн
Cуспільство

В Яндексі вважають, що "еротика" - це побутове слово: буквар пошукових запитів Західної України

Яндекс склав буквар з пошукових запитів мешканців Західної України. Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, в повідомленні сказано: "Щотижня мешканці Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільскої, Хмельницької та Чернівецької областей використовують в пошукових запитах до Яндекса в середньому 22мільйони слів. Як і жителі інших регіонів, користувачі з Західної України найчастіше вживають під час пошуку слова "онлайн", "завантажити", "безкоштовно", "дивитися" та "гра". Але є в запитах з кожного регіону й слова, які його мешканці використовують частіше за жителів інших місць. Такі слова й увійшли до нашого букваря.

Зазвичай до списку характерних для регіону слів потрапляють назви місцевих географічних об’єктів, організацій або сайтів. Порівняно з іншими українськими регіонами в запитах мешканців Західної України набагато більше побутових слів, наприклад, "щоденник", "пісня", "юшка", "якість" чи навіть "еротика".

Пошуковий буквар Західної України

англійський

бесплатно

відео

грати

ґуґл

дивитись

еротика

європа

жінки

закритий

ивано-франковск

ігри

їсти

контакти

львів

мультфільм

новини

область

пісня

ровно

скачати

тернопіль

ужгород

фільм

хмельницкий

ціна

черновцы

шини

щоденник

юшка

якість

Найпопулярніші слова з тих, що зустрічалися в запитах мешканців Західної України як мінімум у п’ять разів частіше, ніж у середньому. Досліджено запити з семи регіонів України. Враховувались усі вживані форми слів.

Дослідження підготувала аналітична група департаменту маркетингу компанії "Яндекс" .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ