Слухай онлайн
Cуспільство

В Яворівському гарнізоні Королівська бригада вклонилася пам’яті полеглих на Сході захисників України

Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
1/8
Сьогодні, 11 жовтня, в Яворівському гарнізоні (Львівщина) поважні урочистості з нагоди прийдешнього Дня захисника України розпочалися із покладання квітів до меморіалу полеглих військовослужбовців на війні та нагородження воїнів легендарної 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, що повернулася для перепочинку зі Сходу в постійне місце дислокації.

Як передає з місця події власкор Гал-інфо, особовий склад Королівської бригади, очолюваний комбригом, Народним Героєм України, полковником Валерієм Гудзем, під марші духового оркестру та оплески яворівчан вийшов через контрольно-пропускний пункт до меморіалу пам’яті полеглих на війні бойових побратимів.

Воїни вишикувалися навпроти церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що в 53 військовому містечку Яворова. Найперше захисники Вітчизни разом зі своїми капеланами, отцем Володимиром та отцем Богданом помолилися за душі полеглих на Сході військовослужбовців та хвилиною мовчання вшанували їхню пам'ять.

Відтак, комбриг Народний Герой України, полковник Валерій Гудзь, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко, заступник міського голови Яворова Ігор Грабовський, секретар міськради Ольга Созанська вручили кращим воїнам, серед яких – чимало жінок, нагороди.

Коли представники влади, громадськості, військовослужбовці покладали квіти до меморіалу пам’яті полеглих за незалежність і територіальну цілісність на Сході бійців Королівської бригади, присутні ледь стримували сльози.

За словами комбрига Валерія Гудзя, нині поруч з нами немає 130 воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, які за вірність присязі народові України заплатили життям.

Завершилися урочистості із нагоди прийдешнього Дня захисника України дружним виконанням духовного гімну «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни».

У коментарі власкорові Гал-інфо офіційний капелан 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, який днями разом з воїнами теж повернувся із фронту, отець Володимир Шидловський зазначив, що сьогоднішніми урочистостями вшанування Дня захисника України на території Яворівського гарнізону не завершиться.

«Зараз у солдатському клубі для військовослужбовців відбудеться великий святковий концерт. У неділю в храмі Покрови Пресвятої Богородиці презентуємо вечір пам’яті за полеглими бійцями. А в понеділок, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбудеться святочна літургія, під час якої помолимося за мир і злагоду в державі, за швидке одужання поранених, за здоров’я всіх наших захисників та їхніх родин», – наголосив отець-капелан.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");