Слухай онлайн
Cуспільство

В Яворові воїни склали Присягу біля меморіалу Королівської бригади

Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
Фото Людмила Шубіна.
1/2
Cьогодні, 1 листопада, новоприбулі військовослужбовці за контрактом у 24 окрему механізовану бригаду імені Короля Данила, дислоковану в місті Яворові Львівської області, урочисто склали Присягу на вірність народові України.

Як передає з місця події власкор Гал-інфо, урочистості з нагоди складання військової Присяги на вірність народові України сьогодні відбуваються не на плацу, як це було досі, а біля монументу пам’яті полеглих на Сході воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила – за участі особового складу цього одного із найкращих в Сухопутних військах Збройних сил України з’єднань.

До меморіалу пам’яті полеглих за Україну бойових побратимів під марші духового оркестру вийшли урочистим кроком, з бойовим знаменом з території військової частини вояки, які не так давно прибули в Яворів з фронту – для перепочинку.

Командує урочистостями Народний Герой України, комбриг, полковник Валерій Гудзь, який особисто привітав контрактників, серед яких – і жінки, зі вступом в лави ЗСУ.

Благословив нове поповнення Королівської бригади отець-капелан Богдан. Із вітальним словом звернулися до присутніх голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко, заступник міського голови Яворова Ігор Грабовський.

Заступник мера Яворова Ігор Грабовський, зокрема, наголосив, що нинішня урочиста Присяга відбувається в непростий день, а в історичний. Адже, з його слів, саме на 1 листопада припадає дві поважні дати: ми вшановуємо проголошення в 1018 році Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) та 75-ті роковини, як відійшов у вічність, але залишився в українських серцях навічно, Український Мойсей, Духовний Будівничий, Провідник Української Нації, Великий Митрополит, наш краянин Андрей Шептицький.

У коментарі Гал-інфо командир 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, Народний Герой України, полковник Валерій Гудзь пояснив, що сьогодні в лави Королівської бригади влилися надійні українці, які є вихідцями з усіх куточків держави.

«Уже традиційно ми кожні військові урочистості проводимо саме біля меморіалу пам’яті наших бойових побратимів, які заплатили за вірність Присязі народові України найдорожчим – життям», – наголосив комбриг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ