Слухай онлайн
Cуспільство  |  Культура  |  Війна на Донбасі

В Яворові волонтерський вернісаж «Берегиня Воїна» збирав пожертви для поранених на Сході бійців

Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
1/2
Учора, 6 березня, в місті Яворові відбулася презентація благодійної фотовиставки «Берегиня Воїна», під час якої було зібрано пожертви для лікування військовослужбовців, поранених на Сході.

Як повідомив власкор Гал-інфо, організаторами благодійної фотовиставка «Берегиня Воїна» є Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини, головою якої із 2015 року є відома на Львівщині волонтерка та громадський діяч Мар’яна Панченко-Салашник, – за підтримки Благодійної організації «Дитячі мрії» та соціального центру «Регіна» (м. Новояворівськ), лідером яких є громадська активістка на Яворівщині Наталя Кулик.

Авторка експозиції, в яку ввійшло 24 світлини із портретами волонтерок, які допомагають воїнам на фронті із перших днів війни на Сході, та жінки-військовослужбовця 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила Тетяна Барандій, – талановитий фотомитець та волонтерка Ірина Мєдвєдєва (творче псевдо – Ірен).

Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
1/2

В урочистостях під час презентації благодійної фотовиставки «Берегиня Воїна», яка відбулася в районному Народному домі «Сокіл» міста Яворова, взяли участь вдови полеглих в АТО/ООС військовослужбовців, представники громадськості, діти, молодь, а також – заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, керівник апарату Яворівської РДА Зоряна Мірило, керівник відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Наталія Лялюк, керівник управління соціального захисту населення РДА, депутат Яворівської районної ради Уляна Ганусяк, журналісти.

Заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх подякував волонтеркам Ірині Мєдвєдєвій та Мар’яна Панченко-Салашник за їхню безкорисливу працю та патріотичну громадянську позицію та подарував букети квітів.

Ця презентація виставки «Берегиня Воїна» стала благодійною акцією із розпродажу календарів-портретів, під час якої було зібрано 1400 грн. – для підтримки поранених на Сході воїнів, які зараз перебувають у військовому госпіталі, у Львові.

Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
Фото Людмила Шубіна, Гал-інфо.
1/3

У коментарі власкорові Гал-інфо організатор благодійної виставки «Берегиня Воїна» голова Спілки соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини, волонтерка Мар’яна Панченко-Салашник пояснила, що аналогічна презентація цього вернісажу вже відбулася в місті Новояворівську, тепер – в Яворові, на черзі – навчальні заклади – з метою патріотичного виховання юних яворівчан.

«Фотовиставка «Берегиня Воїна» – це нагадування про те, що війна на Сході триває. А наші бійці потребують розуміння, підтримки та поваги. Переконана, що лави яворівських волонтерок поповняться завдяки доброму прикладу цих дівчат та жінок, що підтримують військовослужбовців на фронті із перших днів війни.

Авторка світлин – Ірен (Ірина Мєдвєдєва) є волонтеркою та професіоналом у галузі фотомистецтва. В її творчому доробку – чимало фотопортретів вдів і матерів учасників АТО, які вона презентувала двома місяцями раніше на вернісажі «Це Різдво для тебе», який теж організувала наша Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини. А сьогодні героїні цієї експозиції – вдови полеглих за Україну воїнів, мають можливість забрати додому свої світлини. Ірен їм зробила такий подарунок», – інформує Гал-інфо голова Спілки соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих Яворівщини, відома на Львівщині волонтерка Мар’яна Панченко-Салашник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
загрузка...
Загрузка...
");