Слухай онлайн
Cуспільство

В ЄС спостерігають зростання екстремізму

Нині в Євросоюзі спостерігається найвище за останні півстоліття зростання проявів екстремізму та популізму.

Про це заявила у понеділок єврокомісар із внутрішніх справ Сесіля Мальмстрьом, говорячи про результати реалізації започаткованого у 2011 році проекту із підвищення рівня обізнаності про радикалізацію у країнах ЄС, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу у Брюсселі.

"Ми спостерігаємо зростання екстремізму, ксенофобії, антисемітизму, ненависті та націоналізму. З часів Другої світової війни екстремістські та популістські сили не мали такого впливу у національних парламентах, як це є сьогодні. У деяких країнах навіть неонацисти були обрані", - констатувала єврокомісар.

Вона застерегла - якщо така тенденція триватиме до загальноєвропейських виборів у 2014 році, то екстремістські сили матимуть можливість ще більш зміцнитися.

Єврокомісар наголосила, що європейці повинні рішуче виступити на захист своїх цінностей, які нині є під загрозою у багатьох країнах Європи.

Мальмстрьом анонсувала, що політики та експерти обговорять питання протидії екстремізму на міжнародній конференції високого рівня, яка відбудеться у вівторок у Брюсселі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ