Слухай онлайн
Здоров'я

В Збройних Силах України на COVID-19 хворіє 107

30 травня прес-служба Командування Медичних сил Збройних Сил України звітує про епідемічну обстановку в Збройних Силах України.

У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Так, станом на 10.00 30 травня в Збройних Силах України хворіє 107 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Всього за час пандемії одужало – 111 осіб, летальних випадків – 3.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 452 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 45 особа.

За минулу добу зареєстровано двадцять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

У закладах охорони здоров’я перебуває 13 осіб (Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону – 1 військовослужбовець, Чернівецький військовий госпіталь та Київська міська клінічна лікарня – по 1 працівнику ЗС України). У лазареті військової частини (Харківська область) перебуває 10 військовослужбовців. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Отримують необхідне лікування. У військовослужбовців Харківської області симптоми захворювання відсутні.

Лікуються вдома під наглядом медичної служби 7 осіб (Київська, Вінницька, Одеська, Чернівецька – по 1 військовослужбовцю, Харківська область – 1 працівник ЗС України, Івано-Франківська – 2 військовослужбовця). Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, в Україні на коронавірус хворіє вже понад 23 тисячі людей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");