Слухай онлайн
Здоров'я

В Збройних силах України на коронавірус хворіє 45 осіб

12 травня прес-служба Командування Медичних сил Збройних Сил України звітує про епідемічну обстановку в Збройних Силах України.

На 07.00 12 травня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіє 45 осіб. Також за період пандемії одужали 55 осіб та 2 летальних випадки.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 274 особи. Кількість особового складу у якого закінчується ізоляція у найближчих 3 доби – 39 осіб.

За минулу добу зареєстровано п’ять нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
У закладах охорони здоров’я перебувають 2 особи (у ізоляторі медичного пункту військової частини Чернівецького гарнізону – 1 військовослужбовець, у інфекційній лікарні м. Кропивницький – 1 працівник ЗС України.

3 особи (Чернівецький гарнізон – 1 військовослужбовець та Рівненська область - 2 працівника ЗС України) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний.

Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Залишайтеся вдома.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, серед прикордонників 27 підтверджених випадків коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");