Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Вартість пального збільшуватиметься й надалі – Тарас Федак

Львівська обласна державна адміністрація не вживає заходів для стабілізації цін на пальне і не має важелів впливу на їх формування – заявив сьогодні, 16 серпня, у коментарі „Гал-info” перший заступник голови Львівської ОДА Тарас Федак. „Зараз спостерігаються світові тенденції до подорожчання пального. Ми в області не формуємо ціну на нафтопродукти і не можемо на неї впливати. Це робить ринок. Можу сказати, вартість пального збільшуватиметься й надалі, і це проблема не лише Львівської області, адже ми йдемо до європейських цін”, – сказав „Гал-info” Тарас Федак. Щодо імовірного підвищення цін на пасажирські перевезення він зазначив, що обласна адміністрація робитиме все, щоб ці процеси пройшли якомога м’якше, проте про конкретні кроки не розповів.
Нагадаємо, нещодавно президент Асоціації роботодавців автомобільного транспорту Львівщини Ігор Дума заявив, що наразі перевізники працюють собі на збиток, проте найімовірніше що вартість проїзду по області не підвищуватимуть раніше жовтня. Перевізники подали розрахунки в Львівську ОДА, згідно з якими вартість 1 км проїзду становитиме 17 копійок (зараз тариф 12 копійок) і чекають на їх затвердження.
Ціни на бензин станом на 1 серпня становили А-95 – 4.30 грн, А-92 – 4.05 грн, А-76 – 3.70 грн, дизпаливо – 4 грн; станом на 16 серпня середня ціна на бензин дорівнює А-95 – 4.60 грн, А-92 – 4.41 грн, А-76 – 4.20 грн, дизпаливо – 4.095 грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ