Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Василь Волга пропонує розстріляти всіх корупціонерів

Василь Волга пропонує розстріляти всіх корупціонерів. Про це сьогодні, 15 грудня, народний депутат, секретар комітету Верховної Ради по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією повідомив, відповідаючи на запитання „Гал-іnfо”. Лише в такий спосіб, на думку депутата, можна побороти корупцію в нашій державі, яка на сьогодні, за його словами, досягла найбільших масштабів за часів незалежності України.

„Колись Малайзія була однією із найкорумпованіших країн світу, однак потім один з керівників цієї держави - на жаль, не пам’ятаю його імені, - борючись з корупцією, наказав розстріляти 200 чиновників, які були піймані на корупційних діях. Чи прийнятний такий варіант для України? Так, я вважаю, що цілком прийнятний. Отож, у нас, на мій погляд, зарано відмінили смертну кару, влада в нашій країні останнім часом стала імпотентною, бо в державі абсолютно перестали боятися законів. Так, якщо ти маєш в кишені 10 тисяч доларів і тебе спіймають на гарячому при скоєнні навіть найтяжчого злочину, тебе не посадять. Якщо ти маєш мільйон доларів, то тебе випустять, щоб ти не скоїв, а якщо ти маєш півмільйона, то ти отримаєш мінімальний строк”, - заявив Василь Волга.
За його словами, якщо б у країні була ефективною боротьба з корупцією, цією проблемою має займатися одне окреме спеціалізоване відомство, а не купа підрозділів силових структур та силових органів, так, як зараз є в Україні, коли цією проблемою займаються МВС, СБУ, прокуратура та податкова. Як зазначив Волга, зараз вже подано законопроект про створення такого спеціалізованого органу в Україні.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...