Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

ВАТ "Концерн Галнафтогаз" погасив облігацій серії «С»

11 серпня «Концерн Галнафтогаз» погасив облігацій серії «С», Про це повідомив керівник прес-центру ВАТ „Концерн „Галнафтогаз” Олесь Пограничний.
Таким чином компанія здійснила остаточне погашення облігацій першого випуску (серії А,В і С) загальною сумою 30 млн грн. – повідомили в прес-службі.
 Облігації серії «С» на суму 10 млн. грн., були випущені в серпні 2003 року терміном обігу 3 роки. Номінал однієї облігації – 1000 грн. Андеррайтер серії «С» – АКБ «Укрсоцбанк», аудитор випуску – «ДК-Україна».
Одночасно «Концерн Галнафтогаз» виплатив 0,3 млн. гривень доходу за останній, дванадцятий, купонний період за облігаціями серії «С». Процентна ставка була встановлена на рівні 12% річних.
ВАТ “Концерн Галнафтогаз”  входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група». Належить до найбільших  власників АЗС в Україні. Концерн володіє мережею АЗК «ОККО», що складається зі 142 сучасних комплексів. Загалом «Концерну Галнафтогаз» належить понад 195 АЗС і 15 нафтобаз у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Харківській та Чернігівській областях, а також у Києві. Статутний капітал Концерну – 160 млн грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ