ВАТ Кредобанк впровадив систему дистанційного управління банківськими рахунками
Слухай онлайн
Економіка

ВАТ „Кредобанк” впровадив систему дистанційного управління банківськими рахунками

ВАТ „Кредобанк” впровадив  систему дистанційного управління банківськими рахунками KredoDIREKT. Ця система дозволяє фізичним особам – користувачам системи, - проводити операції зі поточними рахунками, не відвідуючи установи банку, в зручний час, з будь-якого місця, яке вибирає сам клієнт. Про це повідомила прес-центр ВАТ „Кредобанк”.
Системою можна скористатися цілодобово через Інтернет, через працівника Call Center, доступ через автоматичний телефонний сервіс – IVR. Мова спілкування в системі -- українська, польська та російська.
ВАТ „Кредобанк” (раніше Західно-Український комерційний банк) заснований у 1990 році. За даними Нацбанку України, на початок поточного року по розміру загальних активів банк займав 25-те місце серед 163 банків, що діяли в Україні. Статутний капітал банку знаходився на рівні 143,55 млн грн.
Склад найбільших акціонерів банку не змінився - PKO Bank Polskі S.A володіє 69,02% акцій банку та Європейський банк реконструкції і розвитку - 28,25%, 2,75% - українські акціонери.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...