Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

ВАТ «Львівгаз» завтра пікетуватиме владні інституції Львова

Завтра, 22 грудня 2006 року, ВАТ «Львівгаз» пікетуватиме Львівську облраду, Львівську облдержадміністрацію, Львівську обласну прокуратуру та УБОЗ УМВС у Львівській області. Мітинги розпочнуться о 10 ранку і загальна кількість учасників очікується близько 600 осіб. Про це «Гал-info» повідомила керівник прес-служби ВАТ «Львівгаз» Світлана Рудєва. Причина мітингів – те, що жодна з владних інституцій не відповіла і жодним чином не відреагувала на ситуацію, в якій опинилося газопостачальне підприємство області.
До пікетування газовики звернуться до голів Львівської обласної ради та Львівської обласної держадміністрації, Львівської обласної прокуратури та Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС у Львівській області з трьома вимогами:
„1. не чинити силовий тиск на ВАТ «Львівгаз» і, тим самим, не заважати нам виконувати  головне завдання – забезпечення споживачів області природним газом;
2. не забирати у ВАТ «Львівгаз» газорозподільні мережі і не заганяти фінансовими махінаціями наше підприємство у банкрутство;
3. затвердити економічно обґрунтовані тарифи на транспортування та постачання газу – основні статті доходу нашого підприємства, – які б дозволили підняти середню зарплату нашим працівникам, що станом на 1 грудня становить 900 грн на місяць”.
«Працівники підприємства мітингували під стінами цих установ у Києві. Але досі наші вимоги залишаються без відповіді. Натомість прес-служба ДК «Газ України» розповсюджує через ЗМІ неправдиву інформацію, яка ставить під сумнів нашу компетенцію, нівелює наш досвід і зводить нанівець усі ті результати, яких ми досягли за минулі роки», – йдеться у повідомленні ВАТ «Львівгаз».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...