ВАТ “Львівобленерго запроваджує безквитанційну форму розрахунків за спожиту електроенергію
Слухай онлайн
Економіка

ВАТ “Львівобленерго” запроваджує безквитанційну форму розрахунків за спожиту електроенергію

ВАТ “Львівобленерго” переходить до нової форми розрахунків за електричну енергію. Вже з 1 березня 2006 року кожен споживач може оплачувати виставлений рахунок за попередній місяць, не чекаючи доставки квитанції. Для цього необхідно в касі “Ощадбанку” назвати свою адресу або особовий рахунок, а касир повідомить кількість спожитих кіловат-годин та суму до оплати, з урахуванням заборгованості, пільги та субсидії. Поки що така форма розрахунків діє лише у м. Львові та м. Дрогобичі, але в перспективі – охопить усю Львівську область. Метою такого нововведення є спростити процес оплати споживачами за надані послуги. Про це повідомив Відділ корпоративних зв’язків ВАТ “Львівобленерго”.
Також виставлення рахунків в електронному вигляді в касах, де приймають комунальні платежі, скоротить час проходження інформації від зняття показів лічильника, виписки квитанції до доставки її фізичній особі-абоненту з 10-20 днів до 2-5.  Скорочення часу доставки квитанції до абонента дасть можливість людині платити за спожиту електроенергію майже впродовж всього місяця.
З 1-го березня 2006 року без квитанцій за електроенергію можна оплатити в будь-якій касі «Ощадного банку». До 1 червня буде укладено відповідні угоди і з усіма іншими банками, які приймають платежі за спожиту електричну енергію від фізичних осіб. Електронні рахунки будуть з’являтися в касах банків впродовж 1-3-х днів після виставлення їх Львівськими міськими електромережами (ЛМЕМ), тобто не пізніше 6 числа нового місяця. Інформацію про оплату споживачем рахунку буде занесено в бази даних ЛМЕМ не пізніше, ніж до 15-ї години наступного робочого дня.
Банк прийматиме від абонентів оплату лише в розмірі, зазначеному в рахунках. Якщо абонент не згоден з сумою, що виставлена в електронному рахунку, він повинен звернутися в абонентський відділ Львівських міських електромереж і вирішити усі питання. Якщо суму до оплати за надані послуги буде змінено, це буде відображено в електронних рахунках вже на наступний робочий день.
Починаючи з 1 червня 2006 року квитанції за спожиту електричну енергію розноситись не будуть. Проте й надалі контрольний зйом показників електролічильників абонентів будуть проводити щомісячно, згідно з графіками, кур’єри структурної одиниці “Львівенергосервіс”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...