Слухай онлайн
Економіка

ВАТ „Зеленбуд” не надало Львівській міськраді документів на землю

ВАТ „Зеленбуд” не надав Львівській міськраді жодних документів, які б доводили що „Зеленбуд” має право на користування землею. Про це в коментарі „Гал-info” повідомила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.
„ВАТ „Зеленбуд” не надало Львівській міськраді жодних документів, які б доводили що „Зеленбуд” є правонаступником тієї структури, яка в 1953 році мала акт про відвід земельної ділянки. Оскільки „Зеленбуд” не подавав жодних документів до ЛМР для закріплення за ними цієї земельної ділянки (площею 25 га), то немає жодних підстав говорити про можливість скасування ухвали міськради, якою ділянка на вул. Стрийській-Кільцевій передана управлінню Капітального будівництва ЛМР”, – зазначила Пайонкевич.
Нагадаємо, що сьогодні мало відбутися перше засідання суду за позовом ВАТ „Зеленбуд” до ЛМР, але наразі сторони не повідомляють про результати його засідання. Як стверджував голова правління ВАТ „Зеленбуд” Володимир Муштук, ВАТ „Зеленбуд” має всі необхідні документи, що підтверджують право користування цією земельною ділянкою, відтак у міськради не має підстав забирати у підприємства землю.
25 жовтня 2007 року ЛМР прийняла рішення про затвердження проекту землевідведення земельної ділянки на вул. Стрийській-Кільцевій, площею 24,3 га під будівництво стадіону до проведення у Львові фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012. Будівництво має розпочатися навесні 2008 року. Серед претендентів на будівництво стадіону у Львові є дві компанії: швейцарські компанії Marazzi (вартість проекту 350 млн. євро) та компанія Implenia (вартість проекту 200 млн. євро).
Власником 36.371 відсотків акцій ВАТ "Зеленбуд" є ВАТ "Мiжрегiональний фондовий союз", 33,7 відсотків акції володіють фізичні особи резиденти, 16.7563 – ЗАТ Компанiя з управлiння активами "Карпати-iнвест".
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ