Ватерполісти «Динамо» та ЛУФК успішно виступили на другому турі чемпіонату України

Учора, 25-го листопада, у місті Кам’янське Дніпропетровської області завершився другий тур XXVIIІ Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2018/2019.

Програму заключного ігрового дня другого туру на водному майданчику басейну «МіКомп» відкрило протистояння львівського «Динамо» та ВК «Маріуполь». Фактично долю зустрічі було вирішено уже в першій чверті, упродовж якої «біло-сині» закинули шість «сухих» м’ячів.

У трьох наступних періодах команди влаштували гольову перестрілку, але в підсумку динамівці виграли з перевагою у ті самі шість м’ячів. У другому матчі харківський клуб НТУ-ХПІ переграв юнацьку збірну України U-17 з рахунком 11:7. Зазначимо, що для обох команд це був останній поєдинок у елітному дивізіоні в поточному сезоні – саме ці два колективи залишилися за підсумками двох турів за межами фінального квартету, який уже після новорічно-різдвяних свят продовжить боротьбу за нагороди. А в заключній грі дня і туру зустрілися збірна Харківської області і львівська команда ЛУФК. Як і в першому турі, перемогу здобули галичани – 11:8. Щоправда, суперники недограли 26 секунд. Гравець слобожанців Артур Однолєтков вдарив львів’янина Максима Осику і арбітри, згідно з правилами, вилучили його до кінця гри без права заміни та призначили пенальті. Таке рішення не сподобалося головному тренеру збірної Харківської області Тарасу Головкіну і він зняв свою команду з гри. Тож гра залишилася незакінченою, а пенальті команда ЛУФК не пробивала. Тепер слово за компетентними органами Федерації водного поло України…

РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ ДРУГОГО ТУРУ

День перший. 22 листопада (четвер)

18:30. Збірна Харківської області – НТУ–ХПІ Харків – 11:1 (3:0, 1:0, 2:0, 5:1)

19:45. «Динамо» Львів – ЛУФК Львів – 16:6 (2:0, 5:0, 5:4, 4:2)

21:00. ВК «Маріуполь» – Збірна України U-17 – 13:4 (2:1, 2:1, 6:1, 3:1)

День другий 23 листопада (п’ятниця, ранкова програма)

10:00. НТУ–ХПІ Харків – ЛУФК Львів – 6:9 (1:4, 1:2, 2:1, 2:2)

11:15. Збірна України U-17 – «Динамо» Львів – 5:24 (0:7, 1:6, 2:6, 2:5)

12:30. Збірна Харківської області – ВК «Маріуполь» – 15:7 (4:2, 3:1, 4:1, 4:3)

День другий 23 листопада (п’ятниця, вечірня програма)

18:30. «Динамо» Львів – НТУ–ХПІ Харків – 18:6 (5:1, 6:0, 3:3, 4:2)

19:45. ЛУФК Львів – ВК «Маріуполь» – 10:6 (2:1, 4:1, 1:3, 3:1)

21:00. Збірна Харківської області – Збірна України U-17 – 18:6 (6:0, 2:3, 6:1, 4:2)

День третій. 24 листопада (субота)

18:30. «Динамо» Львів – Збірна Харківської області – 13:6 (4:4, 3:0, 3:0, 3:2)

19:45. ВК «Маріуполь» – НТУ–ХПІ Харків – 12:5 (1:0, 3:2, 5:1, 3:2)

21:00. ЛУФК Львів – Збірна України U-17 – 16:1 (2:0, 4:1, 4:0, 6:0)

День четвертий. 25 листопада (неділя)

08:30. «Динамо» Львів – ВК «Маріуполь» – 18:12 (6:0, 4:4, 5:4, 3:4)

09:45. НТУ–ХПІ Харків – Збірна України U-17 – 11:7 (4:1, 3:1, 1:3, 3:2)

11:00. Збірна Харківської області – ЛУФК Львів – 8:11* (2:3, 1:3, 1:1, 4:4)

* За 26 секунд до фінальної сирени головний тренер збірної Харківської області Тарас Головкін зняв свою команду з гри.