Слухай онлайн
Політика

Ваврин сподівається, що голова Львівської облради не допустить грубого порушення щодо відведення землі

Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник може перебрати на себе невластиві функції під час винесення на сесію Львівської обласної ради питань щодо відведення чотирьох земельних ділянок. Про це в коментарі „Гал-info” повідомив член комісії з питань законності та дотримання прав людини, депутат від фракції БЮТ Михайло Ваврин.
„Бюджетом 2008 року передбачено, що здача в оренду усіх земельних ділянок повинна відбуватися через аукціони, – каже Ваврин. – Не виключено, що під час внесення питань відведення землі Мирослав Сеник може порушити законодавство. Однак сподіваюся на те, що голова облради все-таки не допустить грубого порушення законодавства”.
На думку Ваврина, внесені питання мають стати предметом детальнішого розгляду, оскільки вже стояли у порядку денному минулорічних сесій.
Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник на засіданні президії запропонував депутатам розглянути й затвердити на наступній сесії проекти рішень про погодження землеустрою на відведення земель для ДК "Укргазвидобування" НАК "Нафтогаз Україна", ТзОВ "Компанії "Західбудінвест", ТзОВ "Ламела" та ВАТ "Жидачівське заводоуправління цегельних заводів".
Ці питання внесені у порядок денний наступної сесії ЛОР, попри те, що набуття права оренди земельних ділянок, які перебувають у державній або комунальній власності відтепер здійснюється лише на аукціонах. На думку Сеника, депутати повинні затвердити відведення землі, оскільки згаданими підприємствами зібрано чимало документів, на що витрачено чимало коштів, а також є вже попередні погодження місцевих рад.
Однак з цього приводу існує також документ за підписом начальника юридичного відділу ЛОР Марії Станік, де сказано, що така пропозиція голови ЛОР Мирослава Сеника суперечить чинному законодавству. „Львівська обласна рада не може ухвалити запропоновані рішення, оскільки порушить статтю 124 Земельного кодексу України в редакції від 28.12.07 p., на яку до того ж посилається у преамбулі рішень”, – йдеться у документі.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ