Вболівальники ФК Карпати пікетуватимуть Львівську міськраду до повного виконання їх вимог
Слухай онлайн
Cуспільство

Вболівальники ФК „Карпати” пікетуватимуть Львівську міськраду до повного виконання їх вимог

Вболівальники ФК „Карпати” розбили наметове містечко під Львівською ратушею і сьогодні його забарикадують — повідомив „Гал-info” заступник генерального директора — директор „Карпати-Спорт-Маркетинг” Ігор Дедишин. За його словами, це містечко стоятиме до тих пір, поки міськрада не виконає всіх вимог футбольного клубу. Сам Ігор Дедишин, як він заявив, також житиме у наметі. Свої вимоги до ЛМР ФК „Карпати” оприлюднять також сьогодні.
„Ми вимагаємо, щоб Львівська міська рада передала футбольному клубу майновий комплекс стадіону „Україна” в довгострокову оренду на 49 років під інвестиційний проект, в якому клуб зобов’язується використовувати стадіон виключно за цільовим призначенням, — наголосив Ігор Дедишин. — Зараз також багато спекуляцій на тому, що ФК „Карпати” разом із „Україною” хочуть забрати собі два готелі комунальної власності — „Львів” та „Незалежність”. Щоб зняти усякі спекуляції, хочу заявити, що клуб офіційно відмовився від будь-яких претензій на ці готелі”.
ФК „Карпати”, як наголосив Ігор Дедишин, роздрукувало свої вимоги до міської ради і від сьогодні у наметовому містечку розпочнеться збір підписів мешканців Львова під цими вимогами.
У четвер же, 9 листопада, до мітингувальників приєднаються і футболісти львівських „Карпат”, які розкажуть свою позицію щодо конфлікту навколо стадіону „Україна”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...