Слухай онлайн
Cуспільство

Веб-портал Пенсійного фонду України – зручна форма індивідуальних послуг

1 жовтня 2012 року розпочав свою роботу Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі ГУ ПФУ у Львівській області.

Зареєстровані користувачі цього ресурсу мають можливість вирішувати свої актуальні питання в режимі он-лайн, а саме:

  • отримати інформацію, накопичену в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • здійснювати контроль за даними, які вносяться до системи персоніфікованого  обліку та впливають на пенсійне забезпечення (для застрахованих осіб);
  • подати звернення чи скаргу в органи Пенсійного фонду;
  • отримати відомості з власної пенсійної справи щодо сум призначеної пенсії з урахуванням всіх встановлених надбавок, виду пенсії, терміну виплати пенсії тощо.
  • записатися на прийом до фахівців Фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування.

Послуги, які надає Веб-портал, також є актуальними для людей похилого віку та людей з особливими потребами, оскільки ряд питань вирішується дистанційно. Зареєструвавшись на порталі з використанням ЕЦП можна подавати до органів Пенсійного фонду заяву про призначення пенсії або заяву про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем.

Раніше за цією інформацією необхідно було особисто звертатись до управлінь Фонду. Сьогодні сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише зареєструватись, як користувач Веб-порталу Пенсійного фонду України.

Процедура реєстрації на порталі максимально спрощена. Передбачено два способи реєстрації:

  • перший спосіб реєстрації на Веб-порталі електронних послуг - при наявності електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) громадяни мають можливість миттєвої он-лайн реєстрації;
  • другий спосіб - за логіном. Для цього потрібно підійти до управління Фонду (незалежно від місця реєстрації), взявши з собою ідентифікаційний код і паспорт, та заповнити заяву. Вся процедура займе лише кілька хвилин. Після заповнення заяви, Ви отримаєте Реєстраційний код (код заяви). Цей код необхідний Вам для реєстрації на Веб-порталі, тобто, зберігати його в таємниці до моменту закінчення реєстрації. Завершити реєстрацію можна в будь-який зручний момент, зайшовши на Веб-портал в мережі Інтернет (http://portal.pfu.gov.ua), обравши пункт меню “Зареєструватися”.

Слід зауважити, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Усі послуги Веб – порталу є безкоштовними.

Варто тільки спробувати, і Ви відчуєте всі переваги отримання електронних послуг Пенсійного фонду України!

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...