Слухай онлайн
Cуспільство

Від 7-ми до 10 тисяч молодих людей візьмуть участь у молодіжному соборі „Молодь у церкві ІІІ тисячоліття”

21-22 жовтня 2006 року у Львові у центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться молодіжний собор „Молодь у церкві ІІІ тисячоліття”, який організовують молодіжна комісія Львівської архієпархії УКГЦ спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді ЛОДА та відділом роботи з молоддю ЛМР. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА Андрій Добрянський.
За словами організаторів, участь у Соборі візьмуть від 7-ми до 10 тисяч молодих людей з усіх куточків Львівщини, для цього потрібно лище звернутися в оргкомітет при кожній з РДА чи в містах обласного значення. «Головним завданням нашого управління є національно-патріотичне виховання молоді на засадах християнської моралі, — розповів Андрій Добрянський. — Цей захід - це бік нашої співпраці з УГКЦ, його головною метою є дати можливість молодим людям висловити свої думки щодо того, як вони бачать своє місце у церкві та державі».
Як розповів голова молодіжної комісії Львівської архиєпархії УГКЦ о. Андрій Березівський, програма Собору передбачає дві частини, а саме - 21 жовтня відбудеться науково-практична конференція, у якій візьмуть участь близько 300 осіб і під час якої розглядатимуться такі питання, як «Місце та покликання молоді», «Молодіжні християнські організації, як можливість зустрічі молодих людей», «Христос чекає на тебе в Церкві», «Євхаристія», «Зустріч молоді і Церкви». 22 жовтня  відбудеться архиєрейська Божественна літургія за участю Владики Ігоря Возьняка, архиєпископа Львівського; концертний блок «Діти – батькам»; а також молодіжно-християнська концертно-розважальна програма за участю Наталки Карпи, Тараса Курчика, гурту «Добрий пастир».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");