Слухай онлайн
Культура

Від Баха до гітари – концерт у Львівській філармонії

Сьогодні, у п’ятницю 17 січня, о 19:00 у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт від «Баха до Респігі». Концерт поєднає в собі музику бароко, класицизму та неокласики 20-го сторіччя, репрезентовану музикою Отторіно Респігі. У його «Давніх аріях і танцях» для оркестру, які прозвучать на концерті, композитор в оркестровій площині інтерпретує твори для лютні і гітари барокових композиторів, повідомили у філармонії.

Музику «високого» бароко представлять генії цієї доби: прозвучить Концерт для двох скрипок з оркестром Йоганна Себастьяна Баха, що відзначається особливою мелодійністю і тонкою взаємо-грою партій двох скрипок, а також урочиста «Музика на воді» Георга Фрідріха Генделя.

Увертюра до опери «Викрадення з сераля» Вольфганга Амадея Моцарта влучно збалансує своєю класицистичною ясністю барокові шедеври.

Ці твори прозвучать у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою одного із найталановитіших диригентів Східної Європи Ілллі Ступеля. Сольну партію скрипки виканають заслужена артистка України Лілія Гратило та музикант-віртуоз, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олександр Божик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ