Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Від Литвина пішла прес-секретар

Прес-секретар голови Верховної Ради Володимира Литвина Ольга Чорна звільнилася зі своєї посади за власним бажанням. За даними ZN.UA, спікер парламенту підписав її заяву про звільнення.

Інформацію про свій відхід підтвердила ZN.UA сама О.Чорна. За її словами, головним спонукальним мотивом такого кроку стало бажання повернутися в журналістику.

«Майже п'ять років прес-секретарської праці — термін досить значний. Олександр Мартиненко, наприклад, пропрацював «голосом» президента Леоніда Кучми чотири роки і повернувся в реальну журналістику. Тією ж траєкторією свого часу пройшла й Олена Громницька, яка, «відстоявши» на посту прес-секретаря три з половиною роки, знову повернулася до професії. Думка про те, що прийшла пора «демобілізуватися», виникла, як ви розумієте, у мене невипадково. Журналіст, що ступила на шлях прес-секретарювання, рано чи пізно починає усвідомлювати, що наражається на небезпеку втратити здатність критично мислити, тверезо оцінювати ситуацію і дорожити власною думкою. І ця небезпека тим відчутніша, чим довше ти перебуваєш на посаді, що вимагає від тебе дещо інших якостей. Я впритул підійшла до точки неповернення, перейшовши яку неминуче втратила б можливість повернутися у свою професію. Розуміння цього й стало головним спонукальним мотивом мого відходу», — сказала О.Чорна.

Відповідаючи на питання про те, де працевлаштувалася екс-прес-секретар спікера сказала: «Поки конкретного місця використання сил і досвіду у мене немає. Згодна, нинішня ситуація у вітчизняній журналістиці, яка переживає не найкращі часи, мала б змусити мене відмовитися від наміру залишити насиджене місце. Але я довіряю своїй інтуїції".

Нагадаємо, що раніше О.Чорна довгий час працювала політичним журналістом в «Інвестгазеті», «Київських відомостях», «Дзеркалі тижня». Читачам вона більш відома під прізвищем Ольга Дмитричова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ