Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Від початку січня контролери «Львівелектротрансу» виписали понад 1 200 штрафів

Кількість штрафних санкцій щодо пасажирів, які не мають квитка для проїзду у львівському електротранспорті, збільшується. Відтак, з початку року контролери та охоронці оштрафували понад 1200 пасажирів на суму понад 36 тис. грн, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомив в.о. начальника служби контролю ЛКП «Львівелектротранс» Олег Григорчук, кількість квитанцій про стягнення штрафу зросла у зв’язку з тим, що з листопада охоронці фірми «Секюріті» також мають право виписувати штрафи пасажирам. Раніше вони супроводжували контролера та могли лише перевіряти проїзні документи. 

«Зараз функціонує змішана система роботи контролерів та охоронців. Тобто, контролери та охоронці працюють окремо одні від одних, і, водночас, за старою схемою, виходять час від часу разом. Таким чином ми випробовуємо, яка ж система роботи краща», – розповідає Олег Григорчук, в.о. начальника служби контролю ЛКП «Львівелектротранс».

«Львівелектротранс» закликає мешканців своєчасно оплачувати проїзд та зберігати проїзні квитки до виходу з трамваїв та тролейбусів.

Нагадаємо, в ЛКП «Львівелектротранс» працює 45 контролерів, 20 з яких – працівники охоронної фірми «Секюріті».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ