Від сьогодні підвищиться абонплата для власників стаціонарних телефонів але подешевшають дзвінки на мобільні телефони
Слухай онлайн
Економіка

Від сьогодні підвищиться абонплата для власників стаціонарних телефонів, але подешевшають дзвінки на мобільні телефони

Від сьогодні, 1 листопада, підвищиться абонплата для абонентів фіксованої телефонії, але подешевшають дзвінки на мобільні телефони. Про це повідомила прес-служба „Укртелекому”.

Зокрема, з  1 листопада 2006-го набуває чинності рішення Національної комісії з питань регулювання зв`язку (НКРЗ) №258 від 5 травня 2006 року "Про затвердження граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги" про два етапи зміни граничних тарифів на загальнодоступні послуги зв’язку.
Зокрема, у рішенні НКРЗ йдеться про те, що запровадження граничних тарифів  передбачалося в два етапи: з 15 липня до 31 жовтня цього року включно (перший етап), і з 1 листопада (другий етап). Результатом першого етапу було підвищення  абонентної плати за користування фіксованим телефоном, а також вартість хвилини місцевої (внутрішньоміської) розмови - на 50%. На другому етапі вартість хвилини місцевої розмови по фіксованому телефону при дзвінку на інший фіксований телефон не зміниться, у той же час для абонентів місцевої телефонної мережі міст і райцентрів розмір абонентної платні за користування телефоном збільшується на 15%. В абонентську плату для населення вже включено 200 хвилин місцевих телефонних розмов на місяць.
Проте з 1 листопада на 20% дешевшають дзвінки зі стаціонарного на мобільний телефон. Тепер хвилина розмови коштуватимете 80 копійок без ПДВ (із урахуванням ПДВ - 96 копійок).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...