Слухай онлайн
Політика

Відбулася презентація книги Віктора Ющенка «До нації»

В Українському домі відбулася презентація книги «До нації», в якій зібрано найкращі виступи Глави держави. «Це сповідь, побудована на ієрархії моїх цінностей», – так охарактеризував Президент свою книгу, – повідомила прес-служба Президента України Віктора Ющенка.

 

У виступі під час презентації Глава держави висловив свої переконання у тому, що Україна має перед собою стратегічно важливі завдання – національне становлення і збереження демократичного розвитку, проведення європейської інтеграції, що, безумовно, передбачає глибокі внутрішні реформи. «Україна може мати майбутнє як нація, як держава суверенна, тільки у системі демократичних координат», – сказав він.

 

Віктор Ющенко назвав демократичні свободи, здобуті в Україні, тим, що «найменш оцінене в суспільстві і найбільш потрібне». «На жаль, в Україні демократія – це не аксіома. Свобода – це не аксіома. На жаль», – констатував Президент України.

 

«Кожний рік нашого українського буття занадто дорогий. Якщо ми будемо фальшивити зараз з точки зору наших пріоритетів, ми можемо втратити Україну», – застеріг він.

 

Віктор Ющенко висловив вдячність усім, хто доклався до роботи над книгою, а також тим, хто відвідав презентацію.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ