Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Відбирати у Бандери звання Героя України – це те саме, що заперечувати Голокост, – депутат Львівської облради

Європарламент прийняв резолюцію, де українській владі рекомендується позбавити Степану Бандеру звання Героя України, під впливом польських депутатів. Авторами звернення на 80% є депутати від Польщі. Ні ОУН, ні УПА не були засуджені Нюрнберзьким трибуналом. Якщо хтось ставить під сумнів рішення Нюрнберзького трибуналу, то це матиме дуже сумні наслідки. Тоді можна під сумнів ставити Голокост. Про це «Гал-інфо» сьогодні, 2 березня, заявив депутат Львівської обласної ради Остап Козак.

 

На його думку, Львівська обласна рада повинна обов’язково реагувати на резолюцію Європарламенту. Депутати Європарламенту перейшли межу, вони не мають права втручатися у внутрішні справи України. Відреагувати має й Верховна Рада України, однак центральна влада нині зайнята іншими питаннями.

 

За словами депутата обласної ради, він ще не бачив проекту заяви Львівської обласної ради. Ініціатива із проведенням позачергової сесії Львівської обласної ради і заявою у відповідь на резолюцію Європарламенту належить голові ЛОР Мирослава Сеника.

 

Як зазначив Остап Козак, євроінтеграція не є щось святе для нас. Це як фата моргана, як комунізм, до якого йдемо і не можемо дійти. Євроінтеграція полягає насамперед у досягненні європейських стандартів життя в Україні. Ми не повинні обов’язково входити в Євросоюз. ЄС – це бюрократична спілка, якою керують її спонсори Франція та Німеччина. Малі держави там мають малий вплив. Не знаю, чому ми повинні відмовлятися від частини власного суверенітету на користь того, чи іншого союзу? Остап Козак наголосив, що це його особиста думка. 

 

Нагадаємо, сьогодні, 2 березня, відбудеться президія Львівської обласної ради, де буде розглядатися питання про скликання позачергової сесії ЛОР у зв’язку із резолюцією Європарламенту, де українській владі рекомендується позбавити Степану Бандеру звання Героя України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...