Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Відновлено пільговий проїзд країнами СНД інвалідам та учасникам Великої вітчизняної війни, прирівняних до них особам

Відновлено пільговий проїзд країнами СНД інвалідам та учасникам Великої вітчизняної війни, прирівняних до них особам. Про це повідомила Марія Мазяр, старший помічник начальника відділення соціального забезпечення Львівського обласного військового комісаріату. 
  Право пільгового проїзду до 2005 року мали ветерани Великої вітчизняної війни. Але у зв’язку з тим, що термін дії проїзних талонів закінчився, економічна Рада СНД 16 грудня 2005 року прийняла рішення щодо доцільності  централізованого виготовлення пільгових талонів на 2006-2010 роки (за формою, яка діяла з 1 січня 1992 року) і надавала можливість пільгового проїзду територією держав-учасниць СНД інвалідам та учасникам Великої вітчизняної війни, прирівняних до них особам. Призупинення дії раніше наданих пільг викликало непорозуміння з боку тих, хто ними користувався. Відтак збільшилося число звернень ветеранів до міністерств та відомств щодо захисту їх законних прав.
Наразі у Міністерстві праці України ведеться робота щодо виконання рішення  економічної Ради СНД. При отриманні військовими комісаріатами нових  талонів пільгового проїзду  вони будуть видаватися особам, які мають на це право.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...