Слухай онлайн
Політика

Відновлено рух трамваїв через площу Ринок

Сьогодні, 23 серпня 2006 року, міський голова Львова Андрій Садовий та депутати міськради урочисто відкрили трамвайний рух площею Ринок, яка нагадаємо довший час була закрита на ремонт.

 «Я не прихильник того, щоб через пл. Ринок ходили трамваї, однак фахівцям вдалося мене переконати, що для розв’язки транспортної проблеми на даний час це необхідно, проте з часом трамвайні плити будуть демонтовані і пл. Ринок буде закрита для будь-якого  транспорту», — наголосив Андрій Садовий, перерізаючи помаранчеву стрічку на знак відкриття трамвайного руху.
 Як додав же 1-й заступник міського голови Микола Одуха, наступними стануть ремонт трамвайної колії на вул. Городоцькій та Вітовського.
 Після відкриття трамвайного руху на пл. Ринок Андрій Садовий запросив депутатів та львів’ян проїхатися одну зупинку двома відремонтованими трамваями зеленого та помаранчевого кольорів із рекламою святкування 750-річчя Львова з гаслами «Львів — це ми. 750 років — це наше свято». Салон трамваїв прикрашали квіти, а водії були одягнуті в урочисті костюми та краватки.
 Нагадаємо, сьогодні вранці рішенням Львівського міськвиконкому заборонено рух всіх видів транспорту через площу Ринок. Виняток зроблено лише для туристичних карет, спецмашин, електротранспорту.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");