Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Відсторонення Луценка є ніщо інше, як політична розправа - Йосип Вінський

Колишній соратник Юрія Луценка Йосип Вінський розцінює рекомендацію депутатів Верховної Ради відсторонити міністра від виконання службових повноважень як політичну розправу над Луценком.
 «Юрій Луценко зробив помилку, що не залишив уряд в час призначення прем’єр-міністром Віктора Януковича. Йому тоді треба було іти. І це був би мужній крок людини, яка має певні політичні переконання. А зараз з ним просто розправилися всі ті, проти кого були в різні часи порушені кримінальні справи», – розповів кореспонденту «Гал-info» Йосип Вінський.
 Стосовно подальшого розгортання подій, то Йосип Вінський вважає, що факт рекомендації відсторонення Луценка – це спосіб впливу та тиску на міністра внутрішніх справ.
 Щодо того, що представники СПУ не голосували за відсторонення Луценка від виконання свої обов’язків, то екс-соціаліст Вінський наголошує, що свого часу саме СПУ рекомендувала Юрія Луценка на цю посаду і саме в СПУ ще розуміють, що вони є відповідальні за нього, як за міністра внутрішніх справ України, незважаючи на вихід останнього з лав Соцпартії.
 Нагадаємо, що Верховна Рада пропонує відсторонити на два місяці Юрія Луценка від виконання обов`язків міністра внутрішніх справ. У четвер Рада створила тимчасову слідчу комісію з питань перевірки фактів корупційних дій, зловживання службовим становищем з боку міністра МВС Юрія Луценка та окремих посадових осіб міністерства, що наведені в статті "Інша міліція" газети "2000”.
      Постанова рекомендує Кабінету Міністрів на час роботи комісії відсторонити міністра та інші посадові особи, щодо яких в статті наведені факти корупційних дій та зловживання службовим становищем, від виконання службових повноважень.
 За постанову голосували 236 нардепи, а саме: регіонали, комуністи та частина БЮТ. "Наша Україна" дала три голоси, СПУ – 0.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...