Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Відтепер зауваги щодо роботи телерадіокомпаній можна висловити за телефоном „гарячої лінії”

Відтепер львів’янини мають змогу звертатися за телефоном „гарячої лінії”, яку організовано на базі ДП НДІ “Система”, і висловити свої зауваження чи надати пропозиції, рекомендації щодо роботи телерадіокомпаній, в тому числі й операторів кабельного телебачення, - повідомили у ДП „Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем” (ДП НДІ “Система”).
Таку “гарячу лінію” організовано з метою поліпшити якість послуг, які надають телерадіокомпанії, виявити, наскільки виконуються стандарти і норми технічної якості телерадіопрограм, визначені Законом України “Про телебачення і радіомовлення”.
За одержаною інформацією фахівці ДП НДІ “Система” проводитимуть відповідні перевірки, про результати яких будуть повідомляти як заявника інформації, так і в засобах масової інформації.
Від початку цього року згідно з планом проведено перевірки понад 10 операторів кабельних мереж і 4 радіокомпаній. За результатами перевірок зроблено відповідні приписи щодо усунення недоліків і проводиться постійний контроль за їх виконанням.
На думку фахівців ДП НДІ “Система”, подібна практика значно сприятиме вирішенню згаданих питань.
За телефонами «гарячої лінії» – (0322) 79-72-90, 79-72-14 – можуть звертатися громадяни Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Чернівецької та Волинської областей.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...