Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Віктор Янукович не приїде на Львівщину на святкування 150-річчя від Дня народження Івана Франка, бо поїде в Донецьк на День шахтаря

Віктор Янукович не приїде на Львівщину на святкування 150-річчя від Дня народження Івана Франка, — повідомила «Гал-info» радник прем’єр-міністра Ганна Герман. За її словами, в цей час прем’єр-міністр перебуватиме в Донецьку на святкуванні Дня шахтаря. Нагадаємо, День шахтаря святкують 25 серпня і центром святкування має стати Львівська область, а 150-річчя від Дня народження Івана Франка відзначають 26-28 серпня. Однак, як запевнила Ганна Герман, від уряду на урочистості з нагоди Дня народження великого Каменяра обов’язково хтось приїде, щоправда хто саме поки невідомо.

 «На жаль, Віктор Федорович не зможе прибути на Львівщину на святкування 150-річчя з Дня народження Івана Франка,  бо в нього інші плани, які були обумовлені уже давно», — пояснила Ганна Герман.
 Нагадаємо, наразі відомо, що на святкування 150-річчя від Дня народження Івана Франка планує приїхати міністр культури і туризму Ігор Ліховий. Що ж до Президента, то чи братиме участі в урочистостях він, поки що не повідомляють.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ